BRAMY PIEKIEL

GILDIA


#1 2008-07-10 03:12:20

NadszedlCzas

Administrator

1434635
Call me!
Zarejestrowany: 2008-07-10
Posty: 46
Punktów :   

Kierunki rozwoju gildi

Witam wszystich  w naszej gildi

Moje zalozenia i postanowienie odnosnie funkcjonowani i strategi gildi

Niezpominac ze to nasza wspolna gildia i ze razem ja twozymy a nie kazdy z osobna  ( a co gorsza niebedzie to  przykrywka  dla nikogo )

1. Wiadomo poczatek - pakujemy w eko
1a. Musimy jak najszybciej dojsc do tego by zaczac produkowac HERMESY  gdyz bedzie to chronic nasza populacj przed atakami terorystycznymi  ( pewniejsze niz zaby jak narazie   )
1b. Glowne jednostk bojowe tej gildi to MUTABORGI  czyli wiadomo bedziemy dazyc do tego by je jak najszybciej produkowac i jak najszybciej zlevelowac
Bedzie sie to odbywac pozniej na zasadzie ze u kazdego po kolei bedziemy budowac lvl z naszych wszystkich zasobow  nie skladek 
Skladek nieprzewiduje bo wydaja mi sie niepotrzebne - a przy scislej wspolpracy wniedlugim czasie u kazdego bedzemy mieli mutborgi na wysokich lvl
1c. Po wstawieniu mutaborgow na lvl-e  nadajace sie do walki   farmienie i jeszcze raz farmienie  bedziemy budowac za to techy zaawansowane

2. Srategia gildi to powiem wprost -> chcialbym bysmy dzialali jak dobrze znany nam tsor z s-4

3. Licze na wasza aktywnosc bo tylko dz niej bedziemy wspolnie szybko w stanie cos osiagnac

Reszta w trakcie wyjdzie


Trzeba wyrobic norme-pomyslal,i zabral sie za wykonywanie tych samych zludnych czynnosci zaspokajajacych ciagle zajeta analizowaniem rzeczywistosci glowe.

Offline

 

#2 2008-07-19 17:03:45

Apokalipsaa

Administrator

Zarejestrowany: 2008-07-19
Posty: 8
Punktów :   

Re: Kierunki rozwoju gildi

jes ser....

bo jak nie to pojde kupic

Offline

 

#3 2008-07-31 05:13:37

NadszedlCzas

Administrator

1434635
Call me!
Zarejestrowany: 2008-07-10
Posty: 46
Punktów :   

Re: Kierunki rozwoju gildi

Chcialbym przypomniec ze dla mnie nie liczy sie ilosc wojska a jakosc
Im mniejsza armia i im wyzszy lvl jednostek tym lepiej
Prosze sie nie sugerowac tym ze ktos ma 1000 armie czy wieksza bo nici z takiej armi a fs-y zajebiscie drogie bo mozna miec duzo mniejsza armie a na wysokim lvl i ona swoja robote zrobi

Pamietac o tym ze teraz dla nas najwazniejsza zecza jest lvl armi  a nie jej ilosc


Trzeba wyrobic norme-pomyslal,i zabral sie za wykonywanie tych samych zludnych czynnosci zaspokajajacych ciagle zajeta analizowaniem rzeczywistosci glowe.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zsbrzostek.pun.pl www.caz.pun.pl www.fani-metin2.pun.pl www.narutodestiny.pun.pl www.deskorolka.pun.pl